top of page

Náš tým

IMG_2408.JPG

Veronika Brémová

Terapeutka a psycholožka specializující se především na individuální a skupinovou práci s dospívajícími. Pracovala v různých institucích, včetně mateřské školy, základní školy a dětského domova se školou. Nyní se zaměřuje především na terapeutickou práci. V rámci své praxe se věnuje široké škále témat spojených s dospíváním (vztahy s vrstevníky, rozvoj sociálních dovedností, posilování sebehodnocení a sebepojetí). Specializuje se také na práci s emocionálními obtížemi a podporu v obtížných rodinných situacích.

Tomáš Brém

Je sportovec, nadšenec do outdoorových aktivit a člověk, který se rád učí novým věcem, posouvá své hranice a vítá nové výzvy. Do svých 23 let hrál hokej. Současně s ním se věnoval dalším aktivitám jako jsou bojové sporty, atletika a plavání. Pohyb zůstal v jeho životě i po ukončení profesionální hokejové kariéry a stal se jeho celoživotní náplní. Zajímá se o to, jak pohyb ovlivňuje náš mozek, a jak ho můžeme využít ke zlepšení našich kognitivních schopností. Aktuálně se věnuje předávání svých zkušeností jako lektor a trenér. Při své práci se zaměřuje především na sebepoznání a práci s vlastními limity. Věnuje se motorice, reflexům, rovnováze, mobilitě, všem druhům síly a dalším oblastem, které rozšiřují naše chápání a vnímání.

IMG_2407.JPG
DSC06633.jpg

Anna Frombergerová

Nabízí velké zkušenosti s vedením skupin dětí i dospělých, věnuje se především programům primární prevence rizikového chování a osobnostně rozvojovým programům. Individuálně pracuje s dětmi, dospívajícími i dospělými na širokém spektru témat. Vyučuje na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, kde se věnuje především tématům pedagogické a školní psychologie. Pracovala jako školní psycholožka na základní škole a na gymnáziu a jako psycholožka v pedagogicko-psychologické poradně.

bottom of page