top of page

Letní program Endlessly curious

Jak bude letní program probíhat?

Letní program je realizován jako denní od pondělí do pátku vždy od 10.00 do 18.00 v krásném prostředí lesoparku Cibulka na okraji Prahy 5. Základnou nám bude Studio 123, kde budou programy vždy začínat a končit.

Každý den bude jiný, naplněný různými aktivitami, které budou zaměřené na sebepoznání a objevení svých schopností a dovedností. Jednotlivé programy povedou psychologové, terapeuti, trenéři a kouči. 

Cena letního programu je 8.900,- a nezahrnuje stravování. V případě, že je pro vás cena vysoká, neváhejte nás kontaktovat, věříme, že společně najdeme individuální řešení.

Podrobnější harmonogram letního programu bude doplněn v červnu 2024.

Přihlášky na jednotlivé programy naleznete zde.

Náš přístup

Seberozvoj a sebepoznání

Během dne pracujeme s aktivitami zaměřenými na seberozvoj a sebepoznání. Skrze různorodé cvičení a hry se budeme učit lépe rozumět sami sobě.

 

Práce s vlastními limity

Postavíme se výzvám a překonáme vlastní limity. Týmové aktivity, outdoorové dobrodružství a soutěže budou příležitostí pro rozšíření hranic a objevení nových schopností a dovedností.

 

Reflexe

Každý den si vyhradíme čas na reflexi. Skrze reflektivní cvičení a sdílení zážitků vytvoříme prostor pro osobnostní růst a porozumění tomu, co nás naplňuje a co nám může pomoci ve vlastním rozvoji.

 

Práce ve skupině

Věříme v sílu kolektivu. Prostřednictvím skupinových aktivit a projektů povzbudíme spolupráci, komunikaci a vzájemnou podporu. Každý účastník bude mít příležitost objevit svou roli v týmu.

 

Naplňování vlastního potenciálu

Naše aktivity jsou navrženy tak, aby umožňovaly každému účastníkovi objevit a rozvinout své silné stránky. Inspirujeme k rozvoji talentů a podporujeme snahu naplňovat svůj plný potenciál.


Co od nás můžete očekávat:

  • Zkušené lektorky, trenéry, psychology a psychoterapeuty, kteří vás budou podporovat na každém kroku.

  • Pestrou paletu aktivit, od dobrodružných outdoorových her po kreativní workshopy.

  • Bezpečné a inspirativní prostředí pro osobní růst a rozvoj.

  • Nová přátelství a nezapomenutelné zážitky.
     

Letní program je vhodný pro všechny, kteří touží po dobrodružství, osobním rozvoji a nových přátelích. Neváhejte se k nám připojit na této cestě objevování a růstu!

Přidejte se k nám a společně vytvoříme nezapomenutelný letní zážitek plný radosti, učení a objevování vlastních možností. Těšíme se na vás!

bottom of page